Super Dieta. Dietetyk - Oschudzanie - Kraków - Cieszyn - Skoczów - Wieliczka - Kalwaria Zebrzydowska

sobota, 16 Lut 2019
Email Drukuj PDF

Jestem Dyplomowanym Dietetykiem Klinicznym i licencjatem Dietetyki.
Prowadzę konsultacje dietetyczne w zakresie diet odchudzających i klinicznych.
Swoje doświadczenie zawodowe i dyplom zdobyłam w Kanadzie i w Polsce.

Posiadam dziewięcioletnie doświadczenie w ustalaniu diet i promowaniu zdrowia, tematyce odchudzania i modelowania sylwetki, leczenia choroby wieńcowej i nadciśnienia, cukrzycy, dietetyki w chorobie nowotworowej,zapobiegania utraty pamięci i chorobie Alzheimera, radzenia sobie z przeziębianiami i wzmacnianiem odporności, opóźnienia i złagodzenia procesów starzenia, zachowania zdrowej skóry, walki z depresją, w chorobach żołądka i wątroby i wiele innych. Udzielam również porad dietetycznych w bezpłodności. Zajmuję się edukacją żywieniową dzieci otyłych.

Oprócz dyplomu Dietetyka Klinicznego ukończyłam Technikum Gastronomiczne i studia licencjackie w Dietetyce i w Marketingu i Zarządzaniu.
Jestem członkiem amerykańskiego Stowarzyszenia Organic Consumers Association i kanadyjskiego Nutrition Forum. Posiadam Kanadyjski Certyfikat Umiejętności Postępowania i Terapii z Ludźmi Chorymi na Chorobę Alzheimera oraz Dyplom w Promocji Zdrowia. Jestem członkiem Almond Board of California oraz Europejskiego Stowarzyszenia Dietetyków Klinicznych i Chorób Metabolicznych z siedzibą w Szwajcarii. Na bieżąco czytam światową prasę i wszelkie publikacje naukowe dotyczące dietetyki i promocji zdrowia, biorę udział w ważnych konferencjach o tematyce medycznej i dietetycznej.

 

Umów się na konsultację

Rejestracja Ogólna:

Telefon: 512 996 370
Mail: info@super-dieta.com.pl

 

Newsletter

Wpisz swoje imię i e-mail