Super Dieta. Dietetyk - Oschudzanie - Kraków - Cieszyn - Skoczów - Wieliczka - Kalwaria Zebrzydowska

sobota, 28 Lis 2020
środa, 01 czerwca 2011 09:24

Cellulitis

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Cellulitis to efekt niewłaściwego rozmieszczenia tkanki tłuszczowej w tkance podskórnej. Tkanka ulega zmianom, skóra staje się nierówna, chropowata, pofałdowana.
Najczęściej zmiany te można zaobserwować na udach, biodrach i pośladkach, ale cellulit może dotyczyć także brzucha, ramion i niekiedy okolic piersi.

Cellulitis dotyka miliony kobiet na całym świecie. W Stanach Zjednoczonych rocznie kobiety wydają 12 milionów dolarów na kosztowne zabiegi i operacje aby pozbyć się tej dolegliwości.
Cellulitis powraca z chwilą ponownego rozpoczęcia niezdrowego stylu życia.I tak właśnie tworzeniu się pomarańczowej skórki sprzyja niezdrowy tryb życia - brak ruchu, problemy z nadwagą i niewłaściwe odżywianie np. dieta zbyt bogata w węglowodany. Niewskazane są również zbyt długie i gorące kąpiele oraz stres,który  w ogóle nie jest wskazany i wymienia się go jako przyczynę wielu różnych chorób.
Odżywianie ma niewątpliwie wpływ na powstawanie cellulitu. Nadwaga sprzyja odkładaniu się pomarańczowej skórki.
Co zatem należy jeść, żeby zredukować cellulit? Musimy  stosować się do zasad zdrowego odżywiania - ograniczać tłuste potrawy, zwiększać spożycie błonnika, warzyw i owoców oraz węglowodanów złożonych kosztem cukrów prostych i tłuszczów.
Z całą pewnością liczy się także "jakość" naszego jedzenia. Cellulit powstaje na skutek niewłaściwego odkładania się tkanki tłuszczowej. W jego terapii prawie na każdym kroku podkreśla się konieczność usuwania toksyn z organizmu. Skoro oczyszczanie jest takie ważne, to można spróbować ograniczyć "zanieczyszczanie".

W tym celu proponuję ustalenie diety połączonej z prostymi metodami do stosowania w domu.Walka z cellulitis daje największe efekty w sezonie letnim,dlatego warto rozpocząć ją jak najszybciej.
Mając na uwadze zainteresowanie tą dietą w sezonie letnim-od 1 czerwca do 31 sierpnia cena diety wynosi tylko 49 zł.Poza sezonem koszt tej diety to 170 zł.
W celu ustalenia diety proszę o wypełnienie kwestionariusza,kontakt e-mailowy lub telefoniczny. Osobiście skontaktuję się z Państwem telefonicznie lub drogą e-mailową.

DIETA ANTYCELLULIT zawiera:

 • ułożenie indywidualnie dobranej szczegółowej diety na 2 tygodnie
 • wskazania jak skutecznie usuwać z organizmu toksyny
 • domowe sposoby jak zwalczać i zabezpieczać się przed cellulitis
 • proste ćwiczenia w walce z cellulitis


Zapraszam,
Lucyna Zubrzycka
Technolog Żywienia
Dyplomowany Dietetyk Kliniczny

Ostatnia aktualizacja: wtorek, 03 września 2013 15:07

Powiązane artykuły (wg słów kluczowych)

Na blogu

 • Dyplomowany Dietetyk Cellulitis
  Napisane przez Dyplomowany Dietetyk
  Cellulitis Cellulitis to efekt niewłaściwego rozmieszczenia tkanki tłuszczowej w tkance podskórnej. Tkanka ulega zmianom, skóra staje się nierówna, chropowata, pofałdowana. Najczęściej…
  Przeglądane 565193 razy Więcej…
 • Dyplomowany Dietetyk Dieta odchudzająca
  Napisane przez Dyplomowany Dietetyk
  Dieta odchudzająca   ..Były cudowne Święta Wielkanocne a zaraz potem Majowy Weekend. Każdy delektował się wspaniałymi potrawami, bo inaczej nikt z nas…
  Przeglądane 19230 razy Więcej…
 • Dyplomowany Dietetyk Cenne zioła i przyprawy
  Napisane przez Dyplomowany Dietetyk
  Cenne zioła i przyprawy Wszyscy wiedzą jak ważne w naszym pożywieniu są warzywa,owoce czy ryby.Mało mówi się o ziołach i przyprawach, które nie tylko…
  Przeglądane 16487 razy Więcej…

Umów się na konsultację

Rejestracja Ogólna:

Telefon: 512 996 370
Mail: info@super-dieta.com.pl